Skup oleju przepracowanego

Czy wiesz, że wystarczy zaledwie jeden kilogram oleju odpadowego, aby blisko pięć milionów litrów wody okazało się niezdatne do spożycia? Właśnie dlatego prawidłowa utylizacja oleju stanowi proces niezmiernie ważny nie tylko ze względu na środowisko przyrodnicze, ale także na ludzkie zdrowie.

W ramach prowadzonej działalności związanej z gospodarowaniem odpadami nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem różnego rodzaju olejów przepracowanych.

Do olejów odpadowych (przepracowanych) zalicza się przede wszystkim zużyte oleje silnikowe, hydrauliczne, przekładniowe, maszynowe, turbinowe, transformatorowe, sprężarkowe oraz grzewcze.

Skup oleju przepracowanego – atrakcyjna cena

Do naszego skupu zużytego oleju silnikowego skupujemy różne rodzaje olejów zużytych – odbieramy je od klientów i przewozimy do miejsc, w których zostają poddane recyklingowi bądź utylizacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi na podstawie ustawy z dnia 14.12.2012 r. o odpadach. Mamy odpowiednie uprawnienia do odbioru oraz transportu olejów odpadowych. Z chwilą ich przejęcia nasi wyspecjalizowani pracownicy biorą za nie pełną odpowiedzialność, co możemy potwierdzić poprzez wystawienie stosownego dokumentu.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy najwyższe standardy usługi. Gwarantujemy atrakcyjny cennik za skup oleju przepracowanego oraz w pełni bezpieczny i zgodny z obowiązującym regulacjami prawnymi transport do miejsca ich regeneracji bądź utylizacji.