Odbiór odpadów ropopochodnych

Co zalicza się do odpadów ropopochodnych?

Wytwarzane głównie przez sektor przemysłowy odpady ropopochodne mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, a także przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska przyrodniczego. Zalicza się do nich między innymi zużyte emulsje maszynowe, odpady pochodzące z separatorów i czyszczenia zbiorników, ropopochodne szlamy oraz ziemię zanieczyszczoną związkami ropopochodnymi (takimi jak benzyna, ropa naftowa, substancje pozyskiwane z ropy itp.)

Odpady ropopochodne – odbiór

Firma Wolar specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych i bezpiecznych usług z zakresu odbioru odpadów ropopochodnych, działając na zlecenia osób prywatnych, a także dużych firm i instytucji. Odbierane odpady transportujemy do miejsc, w których zostają poddane regeneracji bądź utylizacji. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć całkowitą pewność, że przekazane w nasze ręce odpady przemysłowe zostaną zagospodarowany we właściwy, zgodny z prawem sposób, i nie będą stanowić zagrożenia ekologicznego dla otaczającego środowiska.

By sprawnie i profesjonalnie wykonywać powierzone nam zadania, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii i zaawansowanych technologicznie sprzętów. Dysponujemy regularnie serwisowanym taborem wyspecjalizowanych pojazdów, przystosowanym do transportu różnego rodzaju odpadów niebezpiecznych i ropopochodnych.

Do każdego rodzaju odpadów podchodzimy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia administracyjne na odbiór oraz transportów odpadów ropopochodnych z różnych lokalizacji w całej Polsce.